Hakkımızda


Sahabe İnşaat Turizm Seyahat Otelcilik Otomotiv Ltd. Şti, sektörde geçmişe dayalı tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana gelişerek, marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamızın merkezi İstanbul’da olmak üzere Türkiye’ de birçok ilde de şubelerimiz hizmet vermektedir. Yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkede, faaliyet göstermektedir. Sahabe İnşaat Turizm Seyahat Otelcilik Otomotiv Ltd. Şti, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Belge No. 7204) üyesi A grubu bir seyahat acentesidir. 

Hac ve Umre organizasyonlarında 5 yıldır faaliyet gösteren acentamız aynı zamanda alternatif tatil seçenekleriyle de, sektöründe öncü olmuştur.muhafazakar otellerimizde ailece keyifli bir tatil geçirebilir,yurtdışı turlarımıza da SAHABE TURİZM kalitesiyle katılabilirsiniz.

 Hac ve Umre


Hacı ve umreci adaylarımızı birer müşteri olarak değil, Yüce Allah’ın misafiri olarak görüyoruz.
Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’yi ziyaret edenlerin, Beytullah’ı tavaf edenlerin, Hücre-i Saadet’in karşısında Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) huzuruna çıkanların, Arafat’ta tövbe edenlerin ve Müzdelife’de sevgiliye yalvaranların hizmetkârıyız.

Kültür Turları

Düzenlediğimiz kültür turlarıyla misafirlerimizi Bosna Hersek’in kültür mirası, Özbekistan’ın manevi iklimi ve Türkiye’nin doğal güzellikleriyle buluşturuyoruz.

Prensibimiz

Temel prensibimiz manevi değerlere bağlı kalarak, samimiyetle, güler yüzle ve hoşgörüyle hizmet etmek.

Amacımız

Muhabbeti; bilgiye, marifete, tanımaya, tanışmaya, anlamaya ve yaşamaya dönüştürmektir. Bundan dolayıdır ki her yıl bizi biz yapan değerlerimizle yeniden inşa oluyor ve huzurunuza çıkıyoruz.

Sahabe Turizm Saygılarımızla ...